Adrese email

DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE REGIONALĂ ŞI PLANIFICARE TERITORIALĂ
ADRESA E-MAIL
Profesor univ. dr. Cocean Pompei pompei.cocean@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Schreiber Eckart Wilfried wilfried.schreiber@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Imbroane Alexandru alexandru.imbroane@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Mureşan Alina alina.muresan@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Vescan Iuliu iuliu.vescan@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Filip Sorin sorin.filip@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Man Titus titus.man@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Rusu Raularian raularian.rusu@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Boţan Cristian Nicolae cristian.botan@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Ilovan Oana Ramona oana.ilovan@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Gligor Viorel viorel.gligor@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. David Nicoleta-Afrodita nicoleta.david@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Havadi Nagy Kinga Xenia xenia.havadi@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Pavel Ion-Horaţiu horatiu.pavel@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr Moldovan Sandu Ciprian ciprian.moldovan@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Papp Lelia lelia.papp@ubbcluj.ro *
Şef Lucrări dr. Fonogea Silviu silviu.fonogea@ubbcluj.ro
Asistent dr Hognogi Gheorghe gheorghe.hognogi@ubbcluj.ro
DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE UMANĂ ŞI TURISM
ADRESA E-MAIL
Profesor univ. dr. Dezsi Ştefan stefan.dezsi@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Ciangă Nicolae nicolae.cianga@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Surd Vasile vasile.surd@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Bodocan Voicu voicu.bodocan@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Păcurar Alexandru alexandru.pacurar@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Zotic Vasile vasile.zotic@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Bolog Cristina cristina.bolog@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Ipatiov Filip filip.ipatiov@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Puiu Viorel viorel.puiu@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Angelica Puşcaş angelica.puscas@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Alexandru Diana-Elena diana.alexandru@ubbcluj.ro
Şef lucrări dr. Mălăescu Simona simona.malaescu@ubbcluj.ro
Asistent dr. Oprea Marius marius.oprea@ubbcluj.ro
Profesor consultant dr. Grigor P.Pop grigor.pop@ubbcluj.ro
Operator calculator IM Tomuleţ Liliana liliana.tomulet@ubbcluj.ro
DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE FIZICĂ ŞI TEHNICĂ
ADRESA E-MAIL
Profesor univ. dr. Petrea Dan danut.petrea@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Surdeanu Virgil virgil.surdeanu@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Haidu Ionel ionel.haidu@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Pandi Gavril gavril.pandi@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Irimuş Ioan-Aurel aurel.irimus@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Rus Ioan ioan.rus@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Oncu Marcel marcel.oncu@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Moldovan Florin florin.moldovan@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Şerban Gheorghe gheorghe.serban@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Hodor Nicolae nicolaie.hodor@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Buzilă Liviu liviu.buzila@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Croitoru Adina adina.croitoru@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr.Holobâcă Iulian iulian.holobaca@ubbcluj.ro
Şef Şucrări dr. Dohotar Vasile vasile.dohotar@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Alexe Mircea mircea.alexe@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Bătinaş Răzvan razvan.batinas@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Fodorean Ioan ioan.fodorean@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Corpade Ciprian ciprian.corpade@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Horvath Csaba csaba.horvath@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Tudose Traian  traian.tudose@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr Hosu Maria  maria.hosu@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Bilasco Stefan stefan.bilasco@ubbcluj.ro
Asistent dr. Vele Dan dan.vele@ubbcluj.ro
Profesor consultant Sorocovschi Victor victor.sorocovschi@ubbcluj.ro
Ing. Rus Elena elena.rus@ubbcluj.ro
Cartograf Beldean Bogdan bogdan.beldean@ubbcluj.ro
Operator calculator Dezso Ildiko ildiko.dezso@ubbcluj.ro
DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE AL LINIEI MAGHIARE
ADRESA E-MAIL
Şef Lucrări dr. Nagy Egon egon.nagy@ubbcluj.ro
Profesor univ. dr. Benedek Jozsef jozsef.benedek@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Kovacs Csaba csaba.kovacs@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Imecs Zoltan zoltan.imecs@ubbcluj.ro
Conferenţiar univ. dr. Bartos-Elekes Zsombor zombor.bartos@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Torok (Kurko) Ibolya ibolya.torok@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Mathe Andras andras.mathe@ubbcluj.ro
Şef lucrări dr. Gál Andrea andrea.gal@ubbcluj.ro
Şef lucrări dr. Mathe Csongor csongor.mathe@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Bartok Blanka blanka.bartok@ubbcluj.ro
Şef Lucrări dr. Talpas Janos ianos.talpas@ubbcluj.ro
DECANAT
ADRESA E-MAIL
Muraru Rada – secretar şef rada.muraru@ubbcluj.ro
Ec. Roman Vasile – administrator şef vasile.roman@ubbcluj.ro
Ciornei Daniela – secretară daniela.ciornei@ubbcluj.ro
Tănăsescu Cristina – secretară cristina.tanasescu@ubbcluj.ro
Carmen Struguraş – secretară carmen.struguras@ubbcluj.ro
Muradi Betty – secretară betty.muradi@ubbcluj.ro
Matei Liliana – referent liliana.matei@ubbcluj.ro
ing. Hărăstăşan Adrian  – inginer de sistem adrian.harastasan@ubbcluj.ro

 

EXTENSIA GHEORGHENI

 

EXTENSIA BISTRITA

 

EXTENSIA SIGHETU MARMATIEI