JUL

Formular de cazare online in caminele UBB – Facultatea de Geografie

VA RUGAM SA RESPECTATI CERINTELE DE COMPLETARE  A FORMULARULUI DE CAZARE !!! ( CU MAJUSCULE , FARA DIACRITICE … )

- formularele completate gresit nu vor fi luate in considerare

- formularul se completeaza o singura data

- in data de 30 iulie , 30 august  se va publica lista cu cei care au completat formularul ( daca nu va regasiti in  lista  mai completati inca o data)

Formular cazare 2017 Facultatea de Geografie

:: Date personale

Se completeaza cu MAJUSCULE , fara DIACRITICE

Se completeaza cu MAJUSCULE ,fara DIACRITICE

Se completeaza cu M sau F

:: Date de contact

:: Domiciliu

:: Informatii student

Atentie ! Comisia de cazare va verifica daca informatia din acest camp este corecta.
Se vor verifica glisarile taxa la buget cat si cele de la buget la taxa... Pentru anul I se vor verifica listele finale de la admitere ,
iar pentru ceilalti ani se va verifica traiectoria scolara a anului 2016-2017 pentru fiecare student.

Se completeaza de anii 1,2,3 Licenta si anul 1, 2 Master

1. Pentru optiunea "Medie" se va lua in calcul media anului universitar 2016-2017 . Pentru studentii din anul I (licenta si master) se va lua in calcul media de la admitere

2. Pentru optiunile "Caz Social ,Caz medical" obligatoriu se vor depune la
secretariatul facultatii actele cerute in regulamentul de cazare al UBB.

3. Optiunea " Alte Cazuri" se refera la cazurile speciale altele decat cele
sociale sau medicale , cei care se incadreaza la articolul 8 din regulamentul
de cazare UBB (ex. orfan de ambii parinti, familie de studenti, student
necasatorit cu copii in intretinere , studentii cu handicap grav accentuat etc) .
Si pentru aceste cazuri obligatoriu se vor depune la secretariatul facultatii actele cerute in regulamentul de cazare al UBB.

Daca nu se depun actele care sa sustina cererea de cazare
pe baza de caz social,medical si alte cazuri ,
CEREREA DE CAZARE NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE !!! Actele se vor depune la secretariatul Facultatii de Geografie in perioada 1-15 septembrie 2017 orele 9-12

:: Optiuni camine

Camine de fete, 5 in camera: C2, C5
Camine de baieti, 5 in camera: C16
Camine mixt, 2 in camera: C14, C17
Camin mixt, 2 in camera confort sporit: Caminele A
Camin SportXXI

:: Atentie!!!
* Optiunile pentru camin sunt informative.
Repartitia pe camine se va face si in functie de numarul de locuri primite / camin .
* Distributia la camine se face in functie de numarul de locuri alocate pentru facultate, raportat la numarul
de studenti de la toate specializarile din fiecare an pentru toate liniile de studii, dupa medie.
Informatii suplimentare le gasiti in regulamentul de cazare UBB ,
pe site ul universitatii www.ubbcluj.ro
Please wait...